ArtShape

O nas

Art Shape

Zajmujemy się szerokim spektrum projektowania w branży architektury i architektury krajobrazu - począwszy od obiektów użyteczności publicznej, usługowych, zespołów mieszkaniowych wielorodzinnych i domów jedno-rodzinnych, po ogrody i parki, w tym zabytkowe.

Naszym celem jest tworzenie projektów obiektów o wysokiej estetyce ze zwróceniem uwagi na aspekt techniczny i ekonomiczny ich realizacji; w zależności od oczekiwań klienta szukamy najlepszych rozwiązań pozwalającym osiągnąć firmom sukces rynkowy, a klientom indywidualnym zamieszkać w pięknym i przyjaznym otoczeniu. Zależy nam na zadowoleniu klienta, z którym ściśle współpracujemy na każdym etapie prac projektowych.

Dążąc do poszukiwania najlepszych rozwiązań unikamy powielania utartych wzorców, stosujemy rozwiązania optymalne dla danego zadania. Naszą zasadą jest wykonanie kompletnego projektu w ustalonym terminie. Proponujemy kompleksową obsługę firm
i klientów indywidualnych w pełnym zakresie sporządzania wielobranżowej dokumentacji projektowej, jak i przeprowadzenia niezbędnych procedur administracyjnych. W zespole zatrudniamy projektantów wszelkich branż niezbędnych do sporządzenia każdej dokumentacji.

Pracownia autorska funkcjonuje na rynku od 2003 roku, co w połączeniu z doświadczeniem nabieranym we wcześniejszej pracy w innych renomowanych biurach projektowych, daje gwarancję profesjonalnej współpracy. 

 

Zapraszamy do współpracy
arch. Slawomir Rybacki 
arch. krajobrazu Bogna Rybacka 

Kontakt

Możesz skontaktować się z nami, korzystajac z poniższego formularza.
Aby przesłać nam wiadomość, wypełnij wszystkie pola i zatwierdź przyciskiem "wyślij wiadomość".

ART SHAPE
STUDIO ARCHITEKTURY
SŁAWOMIR RYBACKI

Ul. Stroma 7/45, 85-158 Bydgoszcz
Tel. +48 052 520 44 63
Tel. Kom. +666 831 746
 

architekci@artshape.pl
zielen@artshape.pl

wyznacz trasę dojazdu